خانه شیک ایرانی با کلاس امروزی با دکوراسیون جذاب و قشنگ

داشتن یک خانه شیک و امروزی یا به اصطلاح خانه‌ای زیبا و با کلاس می‌تواند آرزوی هر شخصی باشد. اما رسیدن به این آرزو چندان هم سخت نبوده و و با الهام گرفتن از عکس خانه های شیک دیگران می‌توان خانه‌ای با همان زیبایی و یا حتی زیباتر دست یافت. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ با معرفی چند عکس خانه شیک ایرانی به شما کمک خواهیم کرد که با ایده گرفتن از آن‌ها شما هم دکوراسیون خانه خود را به زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی کنید. با ما همراه باشید.

دکوراسیون داخلی
۱۳۹۷-۳۰-۰۸
4722

عکس خانه شیک ایرانی با دکوراسیون امروزی و زیبا

قبل از این که به معرفی این خانه های زیبا بپردازیم، بایستی به این نکته اشاره کتین که تصاویری که در این مطلب استفاده خواهیم کرد از سراسر اینترنت جمع آوری شده‌اند و برخی از آن‌ها ممکن است که مربوط به خانه‌های ایرانی نباشند، اما طراحی و سبک دکوراسیون آن‌ها به منازل شیک ایرانی بسیار شباهت دارند و به همین دلیل نیز در این مطلب آورده شده‌اند تا از آن‌ها نیز برای طراحی دکوراسیون خانه شیک و با کلاس خود ایده بگیرید.

 

خانه شیک و دوست داشتنی

اولین خانه‌ای که در این مطلب برای معرفی به عنوان خانه های شیک ایرانی انتخاب کرده‌ایم، خانه‌ای زیبا و دوست داشتنی است که با نوعی ست مبلمان راحتی چستر کلاسیک مانند، که شبیه به ست مبل راحتی چسترا نیز است، طراحی شده است. در این چیدمان دوست داشتنی، ترکیب رنگ مبلمان به زیبایی هر چه تمام‌تر رعایت شده و از طرفی نیز ست کردن کوسن با مبل ها نیز به خوبی انجام داده شده است. انتخاب نوع پرده‌ها هم با توجه به سبک خانه به خوبی انتخاب شده و با رنگ کرمی دیوارها به خوبی ست شده است. مطمئنا داشتن یک خانه شیک با این نوع سبک و دکوراسیون کار چندان سختی نیست. چرا که به راحتی می‌توان در بازار مبلمان و یا فروشگاه‌های اینترنتی مبلمان این نوع مبلمان و یا شبیه به آن را پیدا کرده و بقیه لوازم را نیز با آن ست کرد.

 

خانه شیک با کلاس

تصویر منزلی که در ادامه مشاهده می‌کنید بدون شک یکی از شیک ترین خانه‌ها است که به سادگی و البته زیبایی هر چه تمام‌تر طراحی شده است. در این خانه زیبا مبلمان ساده با رنگ طوسی به خوبی در فضای اتاق نشسته است و کوسن های زرد رنگ نیز به درستی به عنوان کوسن این مبلمان طوسی رنگ انتخاب شده‌اند. یکی دیگر از مواردی که به زیبایی این منزل نقلی شیک می‌افزاید، ترکیب کاغذ دیواری‌های زیبا با قالیچه‌های کوچکی است که به جای فرش از آن‌ها استفاده شده است؛ چرا که هر دوی آن‌ها دارای نقش و نگار شکل گل دارند و به خوبی یکدیگر را تکمیل می‌کنند.

یک مورد جالب دیگر در مورد این خانه شیک باکلاس و جذاب، آشپزخانه آن است. این آشپزخانه بر خلاف آشپزخانه‌های معمولی که به آن‌ها عادت داریم، یعنی آشپزخانه با انواع اوپن، تقریبا با فضای اتاق پذیرایی و نشیمن یکی است و تنها توسط میز نهارخوری از آن جدا شده است. در واقع می‌توان گفت که جای اوپن آشپزخانه در این خانه، از میز نهار خوری استفاده شده که ایده‌ای بسیار جالب برای خانه های شیک نقلی به حساب می‌آید و شما هم در صورت داشتن خانه کوچک می‌توانید از ایده ایده در آشپزخانه کوچک و نقلی خود استفاده کنید.

خانه ساده و شیک که عاشقش می‌شوید

این خانه نقلی، ساده و شیک از آن منازلی است که هر کسی با دیدن آن عاشقش می‌شود! در این خانه همه چیز به خوبی کنار هم قرار گرفته و با یکدیگر ترکیب شده‌اند و هیچ چیز اضافه‌ای در آن مشاهده نمی‌شود. متراژ این خانه نیز همانند خانه قبلی کم بوده و به همین دلیل می‌توان آن را یک منزل شیک نقلی دانست. با توجه به فضای کمی که در این خانه وجود دارد، بهترین ایده برای استفاده مناسب از فضا، بهره‌گیری از مبل ال ساده است که همان طور که در تصویر این اتاق مشاهده می‌کنید به خوبی در گوشه‌ای از اتاق نشیمن آرام گرفته است. انتخاب رنگ این مبل، و البته انتخاب رنگ کلی خانه، به خوبی انجام شده است و استفاده از رنگ‌های روشن باعث شده که خانه کمی بزرگتر برسد. اما چیزی که در بین این رنگ‌های خنثی به چشم می‌خورد، استفاده از شال مبل یشمی رنگی است که به خوبی با فضای خانه و مبلمان و رنگ کوسن‌ها ست شده است. استفاده از پالت رنگی مرده در تابلوهای بالای مبلمان نیز نکته دیگری است که در این تصویر مشهود است.

 

اما زیبایی این خانه شیک و ساده تنها در این مبلمان ال در گوشه اتاق خلاصه نمی‌شود. برای استفاده از بهینه از گوشه دیگر اتاق نیز شاهد یک مبل تک نفره با رنگی تیره‌تر نسبت به مبلمان اصلی هستیم که در عین مکمل بودن برای رنگ خنثی طوسی مبل ال، به گوشه دیگر اتاق نیز زیبایی خاصی بخشیده است. در دو عکس آخر مربوط به این خانه شیک نقلی نیز می‌توانید تصاویر آشپزخانه و اتاق خواب ساده آن را ببینید که همانند اتاق نشیمن، در عین سادگی زیبایی چشم‌نوازی دارند. آیا این خانه را نمی‌توان یکی از شیک ترین خانه ها دانست؟