جستجو
Filters
Close
چگونه چیدمان جذاب تری در پذیرایی داشته باشیم

اتاق پذیرایی اصلی­‌ترین قسمت هر خانه‌­ای است. پس بدون شک هر فردی در طراحی دکوراسیون خانه خود ابتدا به طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی خود توجه می­‌کند. تا به حال پیش آمده که به دکوراسیون اتاق پذیرایی خود نگاه کنید و رویای یک دکوراسیون خاص و متفاوت و البته مدرن و شیک را در سر داشته باشید؟ با تمام این طرح‌­ها و سبک­‌های مدرن و خاصی که اکنون وجود دارد، قطعا مقاومت در برابر تغییر دادن دکوراسیون اتاق پذیرایی به سبکی مدرن و شیک بسیار دشوار می­‌باشد، اینطور نیست؟ در این مطلب نکاتی را برای طراحی اتاق پذیرایی مدرن مطرح خواهیم کرد. 

 

در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد و اتاق پذیرایی مدرن ترکیب­‌های خاص و متفاوت، و البته شیک و زیبایی را برای افراد به ارمغان می‌­آورد. شما می­‌توانید در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن خود از چند سبک­طراحی دکوراسیون استفاده کرده، و با ترکیب چند سبک مختلف زیبایی اتاق پذیرایی مدرن خود را دو چندان کنید.

 

استفاده از دیوار آجری در اتاق پذیرایی مدرن، انتخابی بسیار شیک و مدرن!

 

 

 

 

 

در این سبک طراحی از دیوار آجری در کنج اتاق برای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن استفاده شده است. مشاهده می­‌کنید که چطور ترکیب رنگ قهوه‌­ای این آجرها با رنگ سفید به کار رفته در مبلمان و پرده­‌های این اتاق پذیرایی، حس شیک و مدرن بودن را به هر فردی القا می‌­کند. بدون شک هر فردی با دیدن این سبک طراحی به استفاده از آن در دکوراسیون اتاق پذیرایی خود ترغیب خواهد شد، اینطور نیست؟

 

استفاده از رنگ آبی، اتاقی دریایی!

 

شما می­‌توانید در اتاق پذیرایی مدرن خود از تناژهای مختلف و بسیار زیبای رنگ آبی استفاده کنید. رنگ آبی حس پاکیزگی و زیبایی منحصر به فرد دریا را برای شما به ارمغان می‌­آورد. قطعا شما با نگاه کردن به این اتاق پذیرایی مدرن به یاد زیبایی دریا خواهید افتاد و نیز این دکوراسیون حس آرامش دریا را به شما هدیه خواهد کرد!

استفاده از کتابخانه به سبک مدرن

 

طراحی کتابخانه در منزل، به سبک و سلیقه‌ای که خودتان دوست دارید یک ایده هوشمندانه برای دکوراسیون اتاق پذیرایی شما است. اگر می‌­خواهید از فضای اتاق پذیرایی خود نهایت استفاده را ببرید، بدین منظور که از وسایلی برای دکوراسیون خود استفاده کنید که هم زیبا باشند و هم کارآمد، می­‌توانید همانند این تصویر از کتابخانه­‌ای مدرن و بسیار زیبا و در عین حال کارآمد استفاده کنید. این کتابخانه هم نقش تزئینی را به خوبی ایفا می­‌کند و هم بسیار کارآمد است و شما می­توانید کتاب­‌های خود را با استفاده از آن مرتب و سازماندهی کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

پست جدید بلاگ

این سک پست جدید بلاگ است

آرشیو بلاگ